Penzion Jas Luhačovice

Pokoj č. 1

  • Třílůžkový pokoj s balkonem
  • s možností přistýlky

Ceník

1 osoba 990 Kč
2 osoby 1 390 Kč
3 osoby 1 890 Kč

Třílůžkový pokoj v penzionu je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí mít ubytování v jednom pokoji. Pokoj je vybaven třemi samostatnými lůžky nebo jedním manželským a jedním samostatným lůžkem, podle preference hostů. K dispozici je také noční stolek, skříň, židle a stůl, kde si hosté mohou odložit své věci a případně se posadit.

Koupelna je součástí pokoje a je vybavena WC, umyvadlem, sprchovým koutem a zrcadlem. Hostům jsou k dispozici ručníky. Pokoj je vybaven TV a Wi-Fi připojením, takže hosté si mohou v klidu odpočinout a sledovat oblíbené pořady nebo surfovat po internetu.

Kromě toho má pokoj balkon s posezením, který je ideální pro kuřáky nebo pro hosty, kteří si chtějí užít venkovní prostředí. Balkon nabízí pěkný výhled na okolní krajinu a je vybaven židlemi a stolkem.

V pokoji je také možnost objednat si 1 přistýlku za 500 Kč os./noc, pokud by hosté chtěli ubytovat čtvrtou osobu. Městský poplatek v Pozlovicích je 40 Kč na osobu a noc a kontinentální snídaně je k dispozici za příplatek 150 Kč na osobu. Parkování před penzionem je zdarma.

Fotogalerie